Movies
Ratings
1310
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
CountRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0