Movies
Ratings
434
Paddington 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 1.5