Movies
Ratings
126
Old PartnerRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.0
MissingRated ★ 5.0