Titles you rated
Pots of GoldRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
Older SisterRated ★ 3.0
Little Girl KRated ★ 2.5
The 3rd HospitalRated ★ 1.0
Imaginary CatRated ★ 2.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 0.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 0.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 2.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.0