Movies
Ratings
52
I Am SamRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0