Titles you rated
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0