Series
Ratings
130
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
BrainRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5