Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5
The LoraxRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0