Titles you rated
- Love and LeashesRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
It's What's InsideRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 3.5- Don’t Wanna Stay LowRated ★ 2.0
Queen's CrochetRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 4.0