Movies
Ratings
16
Wonder WomanRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0