Movies
Ratings
857
The Life of David GaleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
KickboxerRated ★ 1.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 1.5
CJ7Rated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 2.5
Tai-Chi MasterRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 3.0
Up Close & PersonalRated ★ 4.0