Series
Ratings
10
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0