Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0