Movies
Ratings
709
HappinessRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The ConformistRated ★ 4.5
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
HungerRated ★ 2.0
Judgment at NurembergRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Compartment Number 6Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5