Titles you rated
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Great PassageRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Chihayafuru 3Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5