Movies
Ratings
259
Midnight SunRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
BrightRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Café. Waiting. LoveRated ★ 2.5