Movies
Ratings
380
The Lady VanishesRated ★ 4.0
Appointment with DeathRated ★ 4.5
Agatha and the Truth of MurderRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 5.0
ItRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Silent HouseRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.0
GuestRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0