Series
Ratings
12
The PaperRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0