Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5