Series
Ratings
104
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
NANARated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0