Series
Ratings
113 Lucky RomanceRated ★ 3.5 Lucky RomanceRated ★ 3.5
 Blue TowerRated ★ 3.5 Blue TowerRated ★ 3.5
 Warm and CozyRated ★ 2.0 Warm and CozyRated ★ 2.0
 Dear My FriendsRated ★ 4.5 Dear My FriendsRated ★ 4.5
 Cheese in the TrapRated ★ 4.0 Cheese in the TrapRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 4.0 She Was PrettyRated ★ 4.0
 Hidden IdentityRated ★ 4.0 Hidden IdentityRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 The ProducersRated ★ 3.5 The ProducersRated ★ 3.5
 The Goddess of FireRated ★ 2.0 The Goddess of FireRated ★ 2.0
 Hello My TeacherRated ★ 2.0 Hello My TeacherRated ★ 2.0
 Thank YouRated ★ 4.0 Thank YouRated ★ 4.0
 RomanceRated ★ 2.0 RomanceRated ★ 2.0
 Fashion 70'sRated ★ 3.0 Fashion 70'sRated ★ 3.0
 Love Story in HarvardRated ★ 2.5 Love Story in HarvardRated ★ 2.5
 East of EdenRated ★ 2.5 East of EdenRated ★ 2.5
- DamoRated ★ 3.5
 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5