Movies
Ratings
137
HopeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5