Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- Isle of SnakesRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Walk UpRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
3670Rated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
Like Nothing HappenedRated ★ 2.5
I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0