Movies
Ratings
22
The A-TeamRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0