Titles you rated
The Last AirbenderRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0