Movies
Ratings
414
GoodFellasRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5