Movies
Ratings
29
Forrest GumpRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0