Movies
Ratings
1176
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Behind the Scenes With Jane CampionRated ★ 3.5
Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved CinemaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Lady in the VanRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
BooksmartRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BelfastRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Eyes of Tammy FayeRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5