Movies
Ratings
635
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 0.5
The MegRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5