Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0