Movies
Ratings
84
Now You See MeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0