Movies
Ratings
616
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.5
The Legend of Seven CutterRated ★ 0.5
QuickRated ★ 1.5