Movies
Ratings
527
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0