Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0