Titles you rated
ChapelwaiteRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0