Titles you rated
ZombielandRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
Paddington 2Rated ★ 2.0
DivaRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5