Series
Ratings
328
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 2.0
My First First LoveRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
DraculaRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.0