Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0