Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0