Movies
Ratings
299
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.5
Dark PlacesRated ★ 3.5
The TribeRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The TownRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5