Movies
Ratings
469
Se7enRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Sound of FreedomRated ★ 3.0
Triple FrontierRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0