Movies
Ratings
202
Jail BreakersRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0