Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5