Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.0