Series
Ratings
123- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Doona!Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- 국가수사본부Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5