Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5