Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0