Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5