Titles you rated
UpRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5- I know You Did Last Summer- Final PartRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
The Grudge 2Rated ★ 2.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
TeethRated ★ 2.0- The Haunted House ProjectRated ★ 2.5
The WigRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
APT.Rated ★ 3.5