Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
High & Low The MovieRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The FableRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
SetoutsumiRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 4.5
Traces of SinRated ★ 3.5
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0